Zvuková Karta, USB Audio Rozhranie Externé Internetové LIve Streaming Musik Live Uplatniteľné alebo Nahrávanie Mikrofón Gitara Rnchor

{infomodule}

Funkcie:

☆ Môže byť použitý pre mobilný telefón, živé vysielanie, počítačové živé vysielanie, WeChat, QQ, telefón hlasové vtipné diskusie.

☆ Hlas-aktivuje LED osvetlenie, blesk, a 8 špeciálnych efektov zmeniť nasledovať svoje srdce.

☆ 12 druhov elektronických zvukov, prichádza s 8 druhov voice changer (muž, žena, bábika zvuk), dodge, MC, reverb, monitor.

☆ S headsetom, že ste profesionál kotvy, nie je potrebné používať mikrofón, získať viac fanúšikov.

☆ Mini a kompaktný, ľahko ovládateľný a vykonávať.

Špecifikácia:

- Kapacita batérie: 1200mA

- Výstupný Výkon: 5 mW

- Plnenie Napájanie: DC5V/1A

- Čip: Dual-core DSP

- Zvuk Podpora: EAX4.0

- Kanál podpory: Dva kanály

- Veľkosť: 12x8.5x2cm/4.7x3.3x0.8"

Package Zahrnuté:

1x USB Kábel

1x Nahrávanie Line

1x Sprievod Line

1x Zvuková Karta

/ O služby /, On - Time Dodávky vrátenie peňazí ak výrobok nie je prijatá v zaručené dodacia lehota Dlhšia Ochranu 15 deň viac ochranu po dokončení objednávky Vráti Extra Vrátiť akýkoľvek produkt,ale len tie, v perfektnom stave Zaručenú Kvalitu Zaručenú Kvalitu alebo Úplné vrátenie peňazí

Ak máte akékoľvek problémy s našimi tovar, alebo služby, neváhajte a kontaktujte nás najprv pred odchodom negatívnu spätnú väzbu. My sa budeme snažiť riešiť akýkoľvek problém a poskytovať tie najlepšie služby zákazníkom.

Štítky: usb zvuková karta isk, zvuková karta usb 41, behringer u phoria um2, acemic mikrofón, ios usb audio interface, paluba prúd, audio rozhranie pre nahrávanie, vencie usb zvukovú kartu, usb externý zvuková karta, silu lásky karty.

Názov Značky LEORY
Certifikácia ŽIADNE