Terasa Palube obal Vonkajší Záhradný Nábytok, Skladovacie Nádoby Kryt Pre Veľké Deck Box Nepremokavé protiprachová Ochrana Kryt

€10.76

Odrážky: 1、High-kvalitný Materiál: Vyrobené z 210D striebro potiahnuté oxford, že obal je trvanlivý a odolný voči trhaniu.

2、Kolo Popruhy Funkcie: Kolo popruhy v spodnej časti pre väčšiu bezpečnosť tak, že sa nebudete odfúknuť vietor.

3、Dva Otvory s Ôk: Dva otvory s otvormi bariéry, podporujú prúdenie vzduchu a zníženie vnútornej kondenzácie a odvzdušnenie.

4、vode A Prachu-dôkaz Pokrytie: kryt môže vydržať dážď a sneh, aby sa vaše nábytok, suché a bezpečné.

5、Široký Výhody: Chrániť váš záhradný nábytok z prachu, dažďa, snehu, ľadu a extrémne teploty.

Odrážky:

1. Vysoko-kvalitný Materiál: Vyrobené z 210D striebro potiahnuté oxford, že obal je trvanlivý a odolný voči trhaniu.

2. Kolo Popruhy Funkcie: Kolo popruhy v spodnej časti pre väčšiu bezpečnosť tak, že sa nebudete odfúknuť vietor.

3. Dva Otvory s Ôk: Dva otvory s otvormi bariéry, podporujú prúdenie vzduchu a zníženie vnútornej kondenzácie a odvzdušnenie.

4. Vode A Prachu-dôkaz Pokrytie: kryt môže vydržať dážď a sneh, aby sa vaše nábytok, suché a bezpečné.

5. Široký Výhody: Chrániť váš záhradný nábytok z prachu, dažďa, snehu, ľadu a extrémne teploty.

Názov produktu: Palube obal

Veľkosť produktu: o 123*62*55 cm / 158*76*69cm(48.43*24.41*21.65 v/62.20*29.92*27.17 v)

Produkt color: čierna

Materiálové zloženie: 210D striebro potiahnuté oxford handričkou

Hmotnosť brutto / netto hmotnosť: cca 0,6 kg / 0,5 kg

Zoznam:

Paluba Obal * 1

Spôsoby platby:

· Môžete uskutočniť platbu prostredníctvom akejkoľvek metódy vyššie a pls uhradiť do 3 dní po vašej objednávky.

· Vaša platba bude overené Klubnerozbitnychdeti.sk do 24h a spracujeme vašu objednávku raz, že je to hotové.

· Ak vašej objednávky je zatvorené z dôvodu bezpečnostných dôvodov, budete musieť uplatniť nárok na Klubnerozbitnychdeti.sk.

· Vrátenie spôsobené storno objednávky, vrátenie zmluvy alebo mediácie budú spracované okamžite, a zvyčajne trvá asi 7-10 pracovných dní dostanú na váš účet.

Poštovné a package:

· Všetky položky, ktoré budú kontrolované a dobre zabalený pred odoslaním. Objednávky budú expedované do 2-5 pracovných dní po zaplatení je hotové.

· Hmotnosť zásielky cez normálny príspevok je obmedzený na 2 kg. Zašleme samostatne, ak hmotnosť je viac ako 2 kg.

· Zvyčajne to trvá asi 15 - 60 dní a môže byť trochu dlhšie, niektoré vzdialenej oblasti.

· Môžete zvoliť rýchly spôsob dopravy, ak chcete získať pozemok skôr, a za to budete musieť zaplatiť prepravné.

Odoslať a vrátenie:

Budeme odoslať alebo vrátenie peňazí v prípade, pozemok stratí, poškodí počas prepravy alebo prijímať

nesprávne položky. Prosím, neváhajte nás kontaktovať a my vám radi pomôžeme.

Spätná väzba:

· Ak ste spokojný s našim výrobkom a službách, prosím dajte nám pozitívnu spätnú väzbu, budeme veľmi ocenil.

· Ak je niečo nesprávne, kontaktujte nás prosím najprv pred odchodom spätnej väzby a budeme sa snažiť v našich silách, aby vám pomohol, kým je všetko v poriadku.

Štítky: box palube, nábytok ochranné kryty, terrac, pvc nádrž, dážď, vodná nádrž, modulárny poťahy na nábytok, boho poťahy na nábytok, nábytok terasa, dažďovej nádrže, ibc kontajner.

Číslo Modelu Paluba Obal
Funkcia 3 Slnko Ochranný Kryt